Close

Hlavné menu

Crowdfundingová kampaň

Ak ste sa rozhodli začať svoje podnikanie cez crowdfundingovú kampaň, radi vám pomôžeme s uspokojením všetkých zákazníkov po celom svete.

S našim systémom viete importovať objednávky aj v dávkach a vďaka tomu viete distribuovať produkty či už po skončení kampane alebo počas jej trvania.

Crowdfundingová kampaň

Hromadné spracovanie

Pri crowdfundingu je potrebné riešiť viacero možností odmeňovania podporovateľov klienta. Vďaka nášmu systému vieme spracovať viacero variant odmien ktoré ponúkate svojim podporovateľom a následne na to vieme hromadne prijať tieto objednávky a začať ich vybavovať.

Hromadné spracovanie

Vychystávanie objednávok

Automatizovaným systémom

Využitím automatizovaného systému vám vieme zabezpečiť efektívne a presné vychystanie objednávok, ktoré minimalizuje chybovosť pri vychystávaní. Preto ak v daný mesiac vychystáme pre Vás 10 objednávok tak zaplatíte len za tých 10 objednávok. A prečo? Lebo chceme byť ku všetkým našim zákazníkom féroví.

Vychystávanie objednávok

Skladový systém

Majte tovar kompletne pod kontrolou

Využitím nášho skladového systému budete mať všetok svoj tovar kompletne pod kontrolou, u nás má každý produkt určené svoje miesto v sklade. Aby bolo skladovanie pre našich zákazníkov čo najefektívnejšie, tak sa poplatky za skladovanie účtujú na dennej báze. Preto platíte len za miesto, ktoré využívate.

Skladový systém

Cena a flexibilita prepravy

Spolupráca s nadnárodnými spoločnosťami

Spolupráca s nadnárodnými spoločnosťami nám umožňuje využitie kvalitných prepravných služieb za vynikajúcu cenu. Pack4you má výrazne zľavy na preprave u jednotlivých prepravných spoločností, ktoré vám vieme ponúknuť. Takto získate maximálnu kontrolu nad svojimi výdajmi za prepravu a navyše vaše výrobky budú doručované načas.

Cena a flexibilita prepravy

Reklamácie a vrátený tovar

Uľahčujeme a šetríme váš čas

Kompletne preberáme riešenie reklamácií a vráteného alebo neprebraného tovaru pod našu spoločnosť. Týmto vám uľahčujeme a šetríme čas, ktorý viete využiť iným spôsobom. Pri akomkoľvek vrátení tovaru, či už neprevzatím alebo poškodením, vaše výrobky skontrolujeme. Ak sú poškodené - nafotíme a následne riešime výmenu alebo reklamáciu, podľa vašich individuálnych požiadaviek.

Reklamácie a vrátený tovar

Podpora na začiatok

Pomožeme naštartovať podnikanie

Vieme, že dobre naštartovať podnikanie na začiatok je veľmi dôležité. Splniť očakávania vašich zákazníkov je aj pre nás na prvom mieste. Spravíme všetko pre to, aby sa všetko plnilo podľa vašich požiadaviek a budeme vám k dispozícií pri podpore so systémom aj ďalšími otázkami.

Podpora na začiatok