Close

Hlavné menu

Referencie

Vďaka flexibilnému, kvalitnému a rýchlemu servisu fulfillmentovej spoločnosti Pack4you sú naše balíky u zákazníkov veľmi rýchlo, čo oceňujú naši zákazníci pozitívnymi recenziami.

Natália Križalkovičová

Natália Križalkovičová

e-shop manažér

Pack4you sme oslovili pri hľadaní vlastných skladových priestorov. Musím skonštatovať, že od začiatku spolupráce máme vo firme viac času venovať sa rozvíjaniu nášho podnikania, namiesto baleniu a expedovaniu balíkov. Zároveň sme vďaka výhodným cenám za skladovanie a kuriérov ušetrili nemalé financie.

Dávid Ptáček

konateľ

Spolupráca je na vysokej úrovni, v sklade sú ochotní a flexibilní riešiť naše náročné požiadavky na kvalitu balenia a rýchlosť expedície. Odporúčam Pack4you každému e-shopu, ktorý sa chce sústrediť na rozvíjanie obchodu – príjem tovaru, balenie objednávok a expedíciu zvládnu v Pack4you na výbornú.

Mgr. Patrícia Parížková

Mgr. Patrícia Parížková

e-shop manažér

So spoločnosťou Pack4you sme začali spolupracovať začiatkom roka 2020. Od začiatku spolupráce sme oceňovali predovšetkým vysokú mieru flexibility v našich požiadavkách pri riešení skladovania. Vzhľadom k ďalšej automatizácii riadenia logistiky, ktoré v Pack4you chystajú, sa tešíme na rozširovanie spolupráce aj v oblasti dopravy či v iných logistických službách.

Ing. Radko Bovan

Ing. Radko Bovan

konateľ

Spoločnosť Pack4you, s.r.o. pravidelne zabezpečuje prípravu, balenie a expedíciu stoviek paliet mesačne na požadované adresy. Ako najväčšie plus pre nás predstavuje rýchle vybavenie požiadaviek a pravidelné zasielanie reportu o ukončení akcie. Spoluprácu so spoločnosťou Pack4you, s.r.o. určite odporúčame všetkými desiatimi 😊

Veronika Jankovičová

Veronika Jankovičová

account manager

Pack4you pre nás zabezpečuje služby už od svojho vzniku. Veľmi oceňujem promptnosť riešenia našich požiadaviek a veľmi milú a ochotnú komunikáciu Lívii Ácsovej. Služby tejto fulfillmentovej spoločnosti môžem odporučiť všetkým začínajúcim aj rozbehnutým e-shopom.

Jozef Fašung

e-shop manager