Close

Hlavné menu

Referencie

Vďaka flexibilnému, kvalitnému a rýchlemu servisu fulfillmentovej spoločnosti Pack4you sú naše balíky u zákazníkov veľmi rýchlo, čo oceňujú naši zákazníci pozitívnymi recenziami.

Natália Križalkovičová

Natália Križalkovičová

e-shop manažér

Pack4you sme oslovili pri hľadaní vlastných skladových priestorov. Musím skonštatovať, že od začiatku spolupráce máme vo firme viac času venovať sa rozvíjaniu nášho podnikania, namiesto baleniu a expedovaniu balíkov. Zároveň sme vďaka výhodným cenám za skladovanie a kuriérov ušetrili nemalé financie.

Dávid Ptáček

konateľ

Spolupráca je na vysokej úrovni, v sklade sú ochotní a flexibilní riešiť naše náročné požiadavky na kvalitu balenia a rýchlosť expedície. Odporúčam Pack4you každému e-shopu, ktorý sa chce sústrediť na rozvíjanie obchodu - príjem tovaru, balenie objednávok a expedíciu zvládnu v Pack4you na výbornú.

Mgr. Patrícia Parížková

Mgr. Patrícia Parížková

e-shop manažér

So spoločnosťou Pack4you sme začali spolupracovať začiatkom roka 2020. Od začiatku spolupráce sme oceňovali predovšetkým vysokú mieru flexibility v našich požiadavkách pri riešení skladovania. Vzhľadom k ďalšej automatizácii riadenia logistiky, ktoré v Pack4you chystajú, sa tešíme na rozširovanie spolupráce aj v oblasti dopravy či v iných logistických službách.

Ing. Radko Bovan

Ing. Radko Bovan

konateľ

Spoločnosť Pack4you, s.r.o. pravidelne zabezpečuje prípravu, balenie a expedíciu stoviek paliet mesačne na požadované adresy. Ako najväčšie plus pre nás predstavuje rýchle vybavenie požiadaviek a pravidelné zasielanie reportu o ukončení akcie. Spoluprácu so spoločnosťou Pack4you, s.r.o. určite odporúčame všetkými desiatimi 😊

Veronika Jankovičová

Veronika Jankovičová

account manager

Pack4you pre nás zabezpečuje služby už od svojho vzniku. Veľmi oceňujem promptnosť riešenia našich požiadaviek a veľmi milú a ochotnú komunikáciu Lívii Ácsovej. Služby tejto fulfillmentovej spoločnosti môžem odporučiť všetkým začínajúcim aj rozbehnutým e-shopom.

Jozef Fašung

e-shop manažér

S Pack4you sa nám spolupracuje výborne a veľmi si vážime nielen ich vysoko profesionálny, ale aj krásne ľudský prístup.

Ema Müller

So spoločnosťou Pack4you spolupracujeme už celý rok a musím povedať, že sme s ich službami viac ako spokojní. Ich balenie objednávok nám výrazne uľahčilo prevádzkové procesy a umožnilo nám efektívne sa rozširovať. Čo nás najviac zaujalo, bol ich ústretový prístup a schopnosť prispôsobiť sa našim potrebám a požiadavkám. Táto flexibilita je pre nás kľúčová! Vzhľadom na našu pozitívnu skúsenosť by som určite odporúčal spoločnosť Pack4you aj ďalším firmám, ktoré hľadajú spoľahlivého partnera pre balenie objednávok.

Ing. Viliam Oreský

konateľ

Oceňujem spoluprácu s Pack4You vďaka vysokej miere flexibility aj osobnému prístupu. Dokážu vyhovieť špecifickým požiadavkám na logistiku aj počas vysokej sezóny. Vysoko hodnotím rýchlosť naskladňovania tovaru, spracovanie objednávok aj rýchlosť odosielania zásielok. Individuálne a neštandartné požiadavky rieši Pack4You vždy ústretovo a profesionálne. V prípade problémov, ktoré sa v logistike sem-tam vyskytnú, tím Pack4You vždy reaguje rýchlo so zreteľom na koncového zákazníka. Ak by som hľadal dodávateľa logistického riešenia dnes, opäť zvolím Pack4You.

Martin Grančič

konateľ

Pack4You mi zabezpečujú logistiku veľmi dobre. Všetko ide načas, vieme si zavolať, napísať a drobné problémy vieme riešiť hneď. Sú tu ľudia, na ktorých sa dá spoľahnúť a ktorí mi veľmi pomáhaju ak nastane nejaká situácia vyžadujúca rýchle riešenie. Zákazníci, ktorí prišli pre osobný odber mi často povedali, že nečakali usmiatych ľudí, že to sa im na logistické centrum nehodí. A to hovorí za veľa.

Michal Kucharovič

Michal Kucharovič

majiteľ oleamo.sk