Close

Hlavné menu

Získate vykládku vášho tovaru

Pri využití služby skladovania vám zabezpečíme vykládku vášho tovaru s následným prijatím na sklad podľa našich štandardov.

Tovar bude komplet zaevidovaný v našom skladovom systéme, na základe EAN kódov sa príjme na sklad a uloží na prislúchajúce miesto, ktoré sa priraďuje v našom systéme. Na základe vytvorenej príjemky viete, kedy vám tovar prišiel, počet kusov, druhov a ak je to nutné vieme sledovať aj dobu exspirácie daného produktu.

Získate vykládku vášho tovaru

Kompletné poistenie vášho tovaru

Počas doby uskladnenia alebo len čiastočného preskladnenia je váš tovar kompletne poistený. Ak je s vašim tovarom potrebné špeciálne zaobchádzanie, naši zamestnanci budú dodržiavať všetky potrebné pokyny. Ak je potrebné, vieme vám tovar pripraviť podľa vašich požiadaviek - či je to prebalenie, rozdelenie na viac paliet alebo zabalenie do krabíc.

Kompletné poistenie vášho tovaru

Logistika

V rámci logistiky vám vieme pomôcť s doručením vášho tovaru či už v rámci Európy alebo aj do celého sveta. Vieme pomôcť s kompletným zabezpečením prepravy aj s požadovanými doplnkovými službami (pripoistenie, námorná preprava, letecká preprava, preclenie, nadrozmerné zásielky). Aktuálne vieme zabezpečiť dopravu do väčšiny krajín sveta.

Logistika