Close

Hlavné menu

Do krajín po celom svete

Možnosť platby na dobierku na Slovensku a v Čechách ako aj možnosť úhrady tejto dobierky cez terminál.

Vieme vám pomôcť s expanziou vášho biznisu aj do zahraničia - vieme expedovať zásielky do krajín po celom svete. Pošlite nám objednávku z akejkoľvek krajiny a my ju pošleme vášmu zákazníkovi.

Do krajín po celom svete

Klasický balík

Zasielanie balíkov štandardných rozmerov (obvod do 3m) a hmotností (do 30kg). S možnosťou doručenia D+0 až D+5 podľa využitia prepravnej spoločnosti a výberu krajiny.

Klasický balík

Výdajne miesto

Zaslanie balíku menších rozmerov a hmotností (do 10kg) v rámci siete výdajných miest podľa využitia prepravnej spoločnosti a krajiny.
Výdajne miesto

Spolupracujeme

 

Slovenská kuriérska spoločnosť zameraná na domáci trh a aj Európu, okrem klasických zásielok vieme cez túto spoločnosť zasielať aj multibalíky.

Česká spoločnosť zaoberajúca sa zasielaním balíkov menších hmotností v rámci siete svojich výdajných miest vo viacerých krajinách Európy.

Medzinárodná kuriérska spoločnosť zabezpečujúca prepravu balíkov zväčša v Európe. Možnosť zasielať zásielky kuriérom alebo do DPD pointov na vyzdvihnutie.

Medzinárodná spoločnosť venujúca sa kompletnému zabezpečeniu prepravy kdekoľvek na svete. Divízia DHL Express je zameraná len na letecké zásielky.

Česká spoločnosť zabezpečujúca kvalitné a cenovo prijateľné doručovanie balíkov na českom trhu a zaujímavé ceny medzinárodnej dopravy do celého sveta.

Spoločnosť zabezpečujúca rýchlu a kvalitnú paletovú dopravu na Slovensku aj v Českej republike.