Close

Hlavné menu

Komplet riešenie na mieru

S našim softvérom sa vieme napojiť na akékoľvek e-shopové riešenie na trhu. Riešenie, ktoré vám Pack4you vie ponúknuť, je vhodné či Váš e-shop odosiela 10 objednávok za mesiac alebo 10 000, preto sa nemusíte báť ak váš e-shop bude rásť.

S nami nie je problém:

  • vašu objednávku prijať cez náš skladový software,
  • zabaliť ju podľa vašich požiadaviek,
  • použiť vami preferovaný spotrebný materiál, perzonalizované balenie alebo potlač obálok,
  • a na záver použiť vhodnú kuriérsku spoločnosť.

Komplet riešenie na mieru

Vychystávanie objednávok

Automatizovaným systémom

Využitím automatizovaného systému vám vieme zabezpečiť efektívne a presné vychystanie objednávok, ktoré minimalizuje chybovosť pri vychystávaní. Preto ak v daný mesiac vychystáme pre Vás 10 objednávok tak zaplatíte len za tých 10 objednávok. A prečo? Lebo chceme byť ku všetkým našim zákazníkom féroví.

Vychystávanie objednávok

Výhody

 
Pomáhame pri rozvoji biznisu

Pomáhame pri rozvoji biznisu

Za zlomok ceny viete využívať náš profesionálny systém a je jedno či máte e-shop so 100 alebo 5000 objednávkami mesačne.

Maximálna podpora klientov

Maximálna podpora klientov

Pri prepojení systémov môžete rátať s automatickým importom objednávok k nám do skladu, sledovaním zásielok a automatickými zmenami stavu objednávok.

Uľahčíme jednotlivé procesy

Uľahčíme jednotlivé procesy

Náš na mieru vyvinutý logistický systém vám vie pomôcť uľahčiť jednotlivé procesy pri príjme, skladovaní, balení a expedícií Vašich balíkov aj paliet.

Odbremeníme od logistiky

Odbremeníme od logistiky

Spolupráca s Pack4you vám vie priniesť lacnú prepravu balíkov vďaka výhodným cenám u dopravcov. Tiež vám vieme zabezpečiť expresné zásielky do zahraničia – doručujeme Európu, Ameriku aj ostatné krajiny sveta.

Cena a flexibilita prepravy

Spolupráca s nadnárodnými spoločnosťami

Spolupráca s nadnárodnými spoločnosťami nám umožňuje využitie kvalitných prepravných služieb za vynikajúcu cenu. Pack4you má výrazne zľavy na preprave u jednotlivých prepravných spoločností, ktoré vám vieme ponúknuť. Takto získate maximálnu kontrolu nad svojimi výdajmi za prepravu a navyše vaše výrobky budú doručované načas.

Cena a flexibilita prepravy

Skladový systém

Majte tovar kompletne pod kontrolou

Využitím nášho skladového systému budete mať všetok svoj tovar kompletne pod kontrolou, u nás má každý produkt určené svoje miesto v sklade. Aby bolo skladovanie pre našich zákazníkov čo najefektívnejšie, tak sa poplatky za skladovanie účtujú na dennej báze. Preto platíte len za miesto, ktoré využívate.

Skladový systém

Reklamácie a vrátený tovar

Uľahčujeme a šetríme váš čas

Kompletne preberáme riešenie reklamácií a vráteného alebo neprebraného tovaru pod našu spoločnosť. Týmto vám uľahčujeme a šetríme čas, ktorý viete využiť iným spôsobom. Pri akomkoľvek vrátení tovaru, či už neprevzatím alebo poškodením, vaše výrobky skontrolujeme. Ak sú poškodené - nafotíme a následne riešime výmenu alebo reklamáciu, podľa vašich individuálnych požiadaviek.

Reklamácie a vrátený tovar

Špeciálne balenia

Obalový materiál priamo na mieru

V Pack4you chceme byť pre vás čo najflexibilnejší, preto sa nebojte s nami riešiť akúkoľvek vec. Potrebujete prebaliť výrobky? Alebo z viacerých produktov vytvoriť balíčky prípadne boxy? Aj s tým vám vieme pomôcť od prebalu, kompletizácie až po pomoc pri riešení obalového materiálu priamo na mieru pre vás. Tieto zmeny viete s nami riešiť kľudne aj na mesačnej báze.

Špeciálne balenia

Obalový materiál

Neštandardné obalové materiály

Pri spolupráci vieme pre našich klientov zabezpečiť aj neštandardné obalové materiály za výhodné ceny. Možnosť riešenia špeciálnych krabíc ako napríklad – darčekové krabice, krabice s potlačou až do troch farieb, rôzne krabice na mieru či už s výsekom vo vnútri alebo na obale.

Obalový materiál