Close

Hlavné menu

Ako funguje Pack4you plugin pre https://www.shoptet.sk/ a https://www.shoptet.cz/ ?

Prostredníctvom pluginu Pack4you fulfillment v priebehu niekoľkých minút prepojíme Vaše skladové karty a objednávky s našim systémom, vďaka čomu dokážete svoj čas a energiu venovať marketingu a rozvíjať svoj eshop, kým sa my v sklade postaráme o Vaše objednávky vo vašom systéme na https

Nastavenie prepojenia

  1. Obdržíte od nás ID a heslo pre napojenie shoptet pluginu Pack4you fulfillment s naším informačným systémom.
  2. Je potrebné označiť každý spôsob platby, kedy má Váš zákazník uhradiť sumu za tovar kuriérovi alebo na našom výdajnom mieste ako dobierku. Napríklad platba v hotovosti alebo kartou na Vašej prevádzke nie je dobierka. Platba v hovovosti alebo kartou na výdajnom mieste v sklade Pack4you je dobierka.
  3. Pack4you status – je potrebné si nastaviť stav objednávky, ktorý pre začatie balenia znamená zelenú. Štandardne by to pre shoptet mal byť stav Vybavuje sa. Akonáhle je objednávka v tomto stave, príde k nám do systému a čaká na to, kedy ju začneme baliť v poradí.
  4. Status Tovar Odoslaný – akonáhle objednávku zabalíme a kuriér si ju vyzdvihne (prípadne ju pripravíme na osobný odber), v našom systéme sa zmení stav objednávky na Odoslaná alebo Pripravená na osobný odber. Sem je potrebné doplniť stav, ktorý zodpovedá týmto dvom stavom – pre shoptet by to mal byť stav Vybavená.
  5. Spôsoby dopravy – obdržíte od nás zoznam dopravcov s kódmi dopravy, ktoré využívame. Odporúčame ponúkať také spôsoby dopravy, ktoré realizuje Pack4you.

Skladové karty / Produkty

Na začiatku spolupráce pri nastaveniach eshopu v shoptete je potrebné exportovať produkty do Pack4you. Rovnako vždy po pridaní nových produktov je potrebné stlačiť toto tlačidlo. Prosím dbajte o to, aby ste v shoptete mali uvedené aj správne EAN kódy produktov, vyhnete sa tým následným ďalším aktivitám spojenými s párovaním produktov na našom webportály https://system.pack4you.sk.

Produkty, ktoré sú Sety, sa v našom systéme vytvoria tiež ako sety.

Produkty, ktoré sú označené ako Služba v shoptete sa do nášho systému tiež naimportujú s tým, že pri vychystaní objednávok sú ignorované.

Stav skladu

Akonáhle naskladníme tovar alebo kedykoľvek máte pocit, že skladové zásoby medzi shoptetom a Pack4you sa „rozchádzajú“, môžete si aktualizovať ručne svoj stav na sklade prostredníctvom tlačidla.

Objednávky

Objednávka k nám do systému príde vždy, keď jej stav je nastavený ako „zelená“ na spracovanie. Prenos je okamžitý. Pokiaľ sme objednávku nezačali vybavovať – u nás v Pack4you je stále v stave Potvrdená (čo si viete preveriť aj na webportály https://system.pack4you.sk), je možné ju editovať akýmkoľvek spôsobom, všetky zmeny budú prenesené k nám. Akonáhle máte záujem editovať/stornovať objednávku, ktorá je v stave Čaká na zabalenie / Odoslaná / Pripravená na osobný odber, prosím kontaktujte nás čo najskôr na +421 907 915 253 alebo info@pack4you.sk.

Akonáhle je objednávka zabalená a vyzdvihuje si ju kuriér, v systéme Pack4you sa mení stav na Odoslaná / Pripravená na osobný odber, tento stav objednávky sa zmení aj vo Vašom shoptete na taký, aký máte nastavený. My Vášmu zákazníkovi posielame informačný email, aby vedel, že zo spoločnosti Pack4you obdrží balík, ktorý si u Vás objednal.

Plugin sme sa snažili pre Vás pripraviť tak, aby bol jednoduchý na používanie, akékoľvek otázky alebo podnety v tejto súvislosti nám môžete posielať na email info@pack4you.sk.

Tím Pack4you